Magazine Otter in Bucuresti

Brandul Otter, alaturi de ECCO sunt printre preferatele mele atunci cand vine vorba de incaltaminte. In ciuda faptului ca preturile produselor sunt putin cam piperate, calitatea lor este incontestabila si  chiar putem spune ca merita fiecare leu.

O mare parte din noi preferam sa cumparam de pe internet din magazinele oficiale (vezi catalogul online Otter) insa stiu ca sunt printre voi si persoane mai “old school” care prefer sa mearga prin magazine, sa atinga produsele, sa probeze cate 20 de perechi etc si recunosc, e o adevarata placere sa faci chestia asta insa din pacate de cele mai multe ori timpul nu ne permite.

Pentru cei care nu sunt foarte presati de timp si prefer sa colinde magazinele in loc sa isi faca cumparaturile de pe internet, v-am pregatit lista cu magazinele Otter din Bucuresti. Din cate stiu eu, acestea ar fi cam singurele magazine fizice Otter in Bucuresti, insa daca intre timp a mai aparut vreounul sau s-a inchis vreounul din cele scrise de mine, scrieti-mi va rog intr-un comentariu sa pot edita lista.

Bucuresti Mall

Adresa: Calea Vitan, nr. 55-59, sector 3, Bucuresti
Telefon: 0723.600.534
E-mail: otter.b.vitan@otter.ro
Program: Luni-Duminica – 10:00 – 22:00

Calea Mosilor

Adresa: Calea Mosilor, nr. 253, sector 2, Bucuresti
Telefon: 0724.323.042
E-mail: otter.b.mosilor@otter.ro
Program: Luni – Sambata – 10:00 – 19:00

Carrefour Feeria Baneasa

Adresa: Soseaua Bucuresti – Ploiesti, nr 44, sector 1, Bucuresti
Telefon: 0728.808.817
E-mail: otter.b.feeria@otter.ro
Program: Luni-Duminica – 10:00 – 22:00

Plaza Romania

Adresa: Blvd. Timisoara, nr. 26, sector 6, Bucuresti
Telefon: 0721.222.472
E-mail: otter.b.plaza2@otter.ro
Program Luni-Duminica – 10:00 – 22:00

Unirea Shopping Center

Adresa: Piata Unirii, nr. 1, sector 3, Bucuresti
Telefon: 0729.218.026
E-mail: otter.b.unirea@otter.ro
Program: Luni-Duminica – 10:00 – 22:00

Carrefour Militari

Adresa: Autostrada Bucuresti – Pitesti, Km 11.4, Chiajna, Judetul Ilfov
Telefon: 0724.323.044
E-mail: otter.b.militari@otter.ro
Program: Luni-Duminica – 10:00 – 22:00

Afi Palace Cotroceni

Adresa: Blvd. Vasile Milea, nr. 4, sector 6, Bucuresti,
Telefon: 0720.111.250
E-mail: otter.b.cotroceni@otter.ro
Program: Luni – Joi – 10:00 – 22:00
Vineri – Duminica – 10:00 – 00:00

Sun Plaza

Adresa: Soseaua Oltenitei, nr. 83 C, Calea Vacaresti, nr. 391, sector 4, Bucuresti
Telefon: 0756.021.634
E-mail: otter.b.sunplaza@otter.ro
Program: Luni-Duminica – 10:00 – 22:00

Esplanada – Cora Pantelimon

Adresa: Soseaua Vergului, nr 20, sect 2, Bucuresti
Telefon: 0728.700.219
E-mail: otter.b.cora@otter.ro
Program: Luni-Duminica – 10:00 – 22:00

 PS.  Recunosc, nu le-am vizitat pe toate si nici nu cred ca voi avea sansa sa o fac in viitorul apropiat, insa astept de la voi mai multe detalii despre cele pe care le-ati vizitat. Bineinteles, cel mai utile ar fi parerile despre stocuri, preturi si oferte.

Scrie un comentariu sau o intrebare: